jesteś w: strona główna \ faq i pomoc \ 3 kroki

Jak szybko uruchomić swoje aukcje ubrane w nowy szablon graficzny.

Aby cały proces projektowania i uruchomienia przebiegł sprawnie i szybko konieczne jest, abyś krótko określił swoje potrzeby, przedstawił wstępnie swoją wizję wyglądać, pomyślał nt. kolorów dominujących. Co więcej. Jeśli znalazłeś grafikę, która bardzo Ci się podoba i chcesz abyśmy do niej nawiązali - nie ma problemu, napisz nam o tym. Chcesz lepiej się przygotować? Kliknij!

W tym miejscu pragniemy poinformować, że nie kopiujemy projektów (1:1), nie "pożyczamy zdjęć" i nie podejmujemy innych działań, które są sprzeczne z ogólnymi zasadami dobrych praktyk. Apropo zdjęć - materiały, które dostarczone zostaną przez klienta, traktujemy jako takie, do którego nasz drogi klient ma uprawnienia dysponowania.

P.S. Zdjęcie ściągnięte z googli, często jest chronione prawami ich właścicieli - upewnij się,
że możesz z niego dowolnie korzystać J.

Nasi pracownicy przeanalizują Twoje zgłoszenie w ciągu 48h od jego otrzymania i odpowiedzą na Twoje zapytanie, przedstawiając propozycję. W przypadku podjęcia decyzji, poproszony zostaniesz o dokonanie płatności i następnie w ciągu 72h od momentu zanotowania płatności na naszym rachunku, prześlemy propozycję graficzną i wspólnymi siłami, będziemy pracować, nad szybkim wdrożeniem projektu.


Mając na uwadze jasne zasady współpracy, pracujemy od poniedziałku do piątku :). W weekend ładujemy akumulatory.

W momencie kiedy otrzymamy od Ciebie informację "Tak ten szablon jest super! Podłączajmy!", przystępujemy do ostatniego etapu, którym jest przystosowanie szablonu do wyświetlania na aukcji internetowych.

Każdy szablon możesz podłączyć we własnym zakresie w dowolnej chwili, korzystajc z opisu w dziale faq / pomoc, lub możesz to przekazać nam. Wyręczymy Cię i dostarczymy Ci gotowy produkt :).


szablonyallegro.com (c) wszystkie prawa zastrzeżone, nazwy i marki produktów są własnością ich właścicieli, niezalecane jest powielanie projektu i pomysłu wykonania ;)
Projekt graficzny: Demostudio.pl